BİZ SİZİ ARAYALIM


iki yaka fikirtepe
Fİkİrtepe konut projesİyaşam alanları

FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM
story-image

OTURDUĞUNUZ YERDEN HAYATI SEYREDİN

Hem size özel bir dünya sunan hem de dış dünyanın güzelliklerinden koparmayan ferah ortamlarıyla İki Yaka’nın en güzel evlerini tasarladık. 1+1, 2+1 ya da 3+1. Hangi yaşam tipini seçerseniz seçin size sadece dört duvar değil, geniş bir dünya sunuyoruz. Televizyonu kapatın. İstanbul’un deniz manzarasına açılan geniş pencerelerden bakmaya doyamayacaksınız.

story-image

GERÇEKLİKLE RÜYALARIN BİRLEŞTİĞİ YER

Bu odaya sizin rüyalarınız hayat verecek. Büyük metrekareler, duvarlar, içinde siz varsanız güzel… Yatak, huzurluysanız rahat… Geniş pencereler, iyi uyanmışsanız gösterir en güzel manzarasını… Banyo, her sabah mutluluk şarkınız yankılanırsa sizi daha iyi hazırlar yeni güne... Yeni yatak odanız gerçekleştirdiğiniz en güzel rüyalara şahit olacak.

story-image

DÜNYANIN EN İYİSİ SİZİN MUTFAĞINIZ

En kaliteli malzemelerle donatılmış, son teknoloji, en iyi ankastre ürünler yerleştirilmiş, çok fonksiyonel, ferah bir mutfak olabilir ama onu dünyanın en iyi mutfağı yapan sadece bunlar değil; sizsiniz. Hünerinizi konuşturacağınız, ne misafirler ağırlayacağınız, sayısız sofralar kurup kaldıracağınız, enfes yemeklere binlerce teşekkürler alacağınız “en iyi” mutfağınız şimdiden hayırlı olsun.