BİZ SİZİ ARAYALIM


iki yaka fikirtepe
Fİkİrtepe konut projesİsosyal alanlar

FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM
story-image

HAYAT İKİ BLOKTAN, DÖRT DUVARDAN FAZLASIDIR

Eviniz, hayatın dışında kalmasın. İki Yaka’yı, size yaşadığınızı hissettirecek zengin fonksiyonlarla birleştirdik. Karmaşanın dışında, keyfin içinde kalın diye deniz manzaralı seyir terasından yarı açık yüzme havuzuna ve havuz başı cafe-restaurantına, yürüyüş parkurundan açık spor alanına ve fitness salonuna, sauna ve buhar odasından hamama, çocuk parkından kapalı oyun alanlarına kadar tüm yaşam unsurlarını siz ve aileniz için projemize ekledik.

story-image

SAĞLIKLI BİR HAYAT SPORLA BAŞLAR

“Her şey bir arada” sloganımızın içi boş değil. İyi bir hayatın tüm olmazsa olmazları gibi sağlıklı yaşamın vazgeçilmezi spor imkanları da İki Yaka’da. Yürüyüş ve koşu parkuru ile birlikte tam donanımlı fitness salonu da ev ve sosyal yaşamınızı birleştiren en önemli unsur olacak. Yürüyün, koşun, ağırlık kaldırın, esneyin; bravo! İş çıkışında salona, salondan eve gitmenin zorluğu artık spor yapmaya engel değil. Gerisi keyfinize kalmış.

story-image

KOŞUŞTURMANIN İÇİNDE RELAX ZAMANLAR

Dünyanın bütün negatif enerjisinden arınmak ve rahatlamak için eve dönmeyi iple çekeceğiniz en güzel şey: Sıcak bir banyo, buhar ve güzel kokular. Sizin için sosyal tesislere, her gün tertemiz bulacağınız otantik bir hamam, günün stresini buharlaştıracak buhar odası ve rahatlamayı iliklerinizde hissettirecek bir sauna yerleştirdik. Bunlar sizin için artık lüks olmaktan çıkacak ve hayatınızın vazgeçilmezi olacak.