BİZ SİZİ ARAYALIM


iki yaka fikirtepe
Fİkİrtepe konut projesİgenel alanlar

FORMU DOLDURUN SİZİ ARAYALIM
story-image

YAŞAMIN İKİ YAKASI BURADA BİRLEŞİYOR

Hem evinizin huzuru hem de sosyal yaşamın ve alışverişin keyfi artık evinizin altında. Fikirtepe’nin yeni prestij caddesine cephe konumuyla İki Yaka’dan konut ya da dükkân sahibi olmak her iki taraf için de çok kârlı… Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak komşuya gitmek, dükkân işletmek ise misafir ağırlamak kadar kolay ve keyifli… Bölgenin getirisi en yüksek projesi ile Fikirtepe’nin parlak geleceğine siz de ortak olun.

story-image

KALİTELİ YAŞAMI AYAĞINIZA ÇAĞIRIN

Burada size sadece bir ev değil tüm dünyanızı kaplayan mutlu bir hayatın anahtarını sunuyoruz; sevdiğiniz şeylerin tadını çıkardığınız, ihtiyaçlarınıza cevabı hemen bulduğunuz güvenle akan bir hayat. İki Yaka lobi hizmeti; binaya giriş çıkışlarda sizi selamlayan, soru sorduğunuzda anlayan, hiçbir postanızı atlamayan, misafirlerinizi en iyi şekilde yönlendiren tam donanımlı resepsiyonistlerle, hizmetinizde.

story-image

İYİ BİR YAŞAMIN BİRİNCİ ÖNCELİĞİ GÜVENLİK

İyi bir yaşamın önceliği güvenlik. 7/24 güvende olmanız için çok sıkı çalışan bir güvenlik ekibi ve kamera sistemi var. Site güvenlik hizmeti sayesinde siz, aileniz, eviniz ve otomobiliniz gece-gündüz korumamız altında. Ayrıca yüksek standartlarla planlanan kapalı otopark tüm siteye yetecek kapasitede tasarlandı. Böylece sosyal donatı alanlarında güvenlik sorunu yaratacak ne bir araç trafiği ne de görüntü ve gürültü kirliliği yaşanır.